Generatory DCX

Generatory DCX to najnowsza propozycja firmy Branson w ultradźwiękowej technologii zgrzewania tworzyw sztucznych w zakresie zasilania i ciągłej kontroli procesu. Opatentowany układ sterowania z zamkniętą pętlą zapewnia nowe korzyści w zakresie wydajności i spójności - co jest ważne dla zastosowań, wymagających wysokiego stopnia kontroli procesu i jakości miejsca połaczenia.

Dostępne modele: 20kHz o mocy 1250, 2500 i 4000 W, 30kHz o mocy 750 i 1500 W i 40 kHz o mocy 400 i 800 W. Istnieje  możliwość pionowego lub poziomego mocowania. Generator DCX jest połączony z pionem akustycznym (konwerter, booster, sonotroda) i może być zastosowany w automatycznym cuklu produkcyjnym.

Dostępne są cztery poziomy kontroli generatorów DCX.

DCX V wersja podstawowa, przeznaczony dla systemów automatyki, w których nie są wymagane ustawienia na panelu przednim i diagnostyka. DCX V zawiera stronę internetową oraz port Ethernet RJ45 do konfiguracji niestandardowej.

DCX S zawiera konfigurację strony internetowej plus panel przedni interfejs cyfrowy do ustawień amplitudy i innych funkcji ultradźwiękowych. Interfejs przedni dotykowy zawiera także informacje diagnostyczne oraz wyświetlacz poziomu mocy w czasie rzeczywistym.

DCX A oferują wszystkie cechy DCX S a ponad to  zwiększoną stronę do ustawiania trybów spoin zgrzewnych oraz limity parametrów jakości, ochronę hasłem oraz wiele ustawień predefiniowanych. DCX A umożliwia także dostęp do wszystkich zgrzanych wyników,  ich oceny i dokumentacji.

DCX F obejmuje cechy DCX A a ponad to posiada port magistrali Ethernet / IP do sterowania porzez PLC i sieć EtheNet / IP; sterowanie  w czasie rzeczywistym.

©2014 przez Aplikon-Waknel Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.